Říjen 2010

Rychlovka 2

13. října 2010 v 16:43 | Chocolate* a Lalipop*
Rychovka! Selena s............. Jakou star? Berem první 3

Taylor vs. Miley

13. října 2010 v 16:40 | Lalipop*
Když si dvě vezmou totéž, není to totéž. Kytičkovaný vzor na obou šatech.
Které ze stars to sluší víc?

Paris Holton pink

13. října 2010 v 16:37 | Lalipop*

Taylor Swift: ,,Česání mě nebaví!"

13. října 2010 v 16:34
Na fotkách vypadá s andělskými kudrlinami a elfskou tváří prostě úžasně. Mimo objektivy fotoaparátů však dává přednost pohodlí...
"Někdy se i zapomenu podívat do zrcadla. Prostě vstanu a běžím ," odpověděla Taylor (20) na otázku, kolik času jí zaberou ranní úpravy.

"Mé vlasy jsou přirozeně kudrnaté a i když je vyžehlím za pár hodin se znovu zkroutí, takže se o žádný zásadní styling nesnažím," vysvětlila zpěvačka s tím, že maximálně pomocí kulmy otočí pár vlnek, které se kroutí špatným směrem.

Taylor si navíc nepotrpí ani na výrazný make-up: "Dávám přednost přirozenému líčení, i když musím přiznat, že v poslední době jsem si velmi oblíbila sytě rudou rtěnku."

Víc než na vzhled, tahle kanadská kráska sází na hudbu, kterou produkuje. Už koncem října vydává třetí album. Jmenuje se Speak Soon a Taylor o něm říká: "Celá deska je velmi osobní. Je to pro mne něco jako otevřený dopis!"

Každou ze čtrnácti skladeb Tay věnovala někomu ze svých blízkých a v každé písničce tak popisuje, co k dotyčné osobě cítí. První vlaštovkou z alba je singl Mine, který už pár dní úspěšně brázdí českým éterem!